Cena regularna:
699,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Rodzaj wyświetlacza: Analogowy
Materiał koperty: Stal szlachetna
Kolor koperty: Różowe złoto
Średnica koperty: 38 mm
Grubość koperty: 7 mm
Materiał bransolety: Stal szlachetna typu mesh
Kolor bransolety: Różowe złoto
Szerokość bransolety: 18 mm
Kolor tarczy: Różowe złoto
Indeksy godzinowe: Delikatne znaczniki
Materiał szkła: Mineralne
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM) – odporny na zachlapania
Zapięcie: Zatrzaskowe
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















