Cena regularna:
599,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Tarcza zegarka jest czarna z promieniście rozchodzącymi się wzorami i ozdobiona złotym logo MK oraz złotymi wskazówkami i indeksami godzinowymi. Mineralne szkło chroni tarczę przed zarysowaniami, zapewniając jej trwałość. Zegarek jest napędzany mechanizmem kwarcowym, co gwarantuje precyzyjne odmierzanie czasu.
MK3478 posiada również wodoodporność do 50 metrów, co czyni go odpornym na zachlapania i krótkie zanurzenia w wodzie. Zapięcie typu push-button deployment clasp zapewnia wygodne i bezpieczne noszenie.
Model: MK3478 (Slim Runway)
Typ: Zegarek damski
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta:
Materiał: Stal nierdzewna
Kolor: Złoty
Średnica: 42 mm
Tarcza:
Kolor: Czarny z promieniście rozchodzącymi się wzorami
Indeksy: Złote
Logo: Złote logo MK
Pasek:
Materiał: Stal nierdzewna
Kolor: Złoty
Zapięcie: Push-button deployment clasp
Szkiełko: Mineralne (odporne na zarysowania)
Wodoodporność: 50 metrów (5 ATM)
Funkcje dodatkowe: Brak dodatkowych funkcji, minimalistyczny design
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















