na wyczerpaniu
Opis
Napędza go automatyczny kaliber ML115 z ok. 38 h rezerwy chodu i datownikiem, a nowoczesny charakter dopełniają przeszklony dekiel oraz system szybkiej wymiany paska.
Wodoodporność 20 ATM (200 m) i solidna konstrukcja sprawiają, że to wszechstronny zegarek do miasta i na aktywny czas wolny.
Charakterystyczna luneta z sześcioma ramionami oraz satynowane powierzchnie podkreślają sportowo-elegancki styl modelu.
Mechanizm
Typ: Automatyczny, szwajcarski.
Model mechanizmu: ML115.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik (okienko na 3).
Rezerwa chodu: Około 38 godzin.
Częstotliwość: 28 800 vph.
Liczba kamieni: 26.
Wykończenie: Perlage i kolimason; Côtes de Genève na wahniku.
Koperta
Materiał: Tytan (wykończenie piaskowane i polerowane).
Średnica: 42 mm.
Grubość: 11 mm.
Odporność na wodę: Do 200 metrów (20 ATM).
Szkiełko: Szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną.
Dekiel: Przeszklony (szafir, powłoka AR).
Bezel: Charakterystyczna luneta z sześcioma „pazurami”.
Koronka: Zakręcana.
Tarcza
Kolor: Szary.
Wzór: Clou de Paris (gilosz).
Indeksy: Nakładane, rodowane, wypełnione białą Super-LumiNova.
Wskazówki: Rodowane, z Super-LumiNova.
Bransoleta
Materiał: Tytan.
Szerokość: 25 mm.
Zapięcie: Motylkowe.
System szybkiej wymiany: Easy Strap Exchange (tak).
Dodatkowe funkcje
Luminiscencja: Wskazówki i indeksy świecą po wcześniejszym naświetleniu.
Data: Okienko daty na godz. 3.
Wytrzymałość i trwałość
Lekki i odporny tytan oraz szkło szafirowe z AR zapewniają wysoką odporność na zarysowania i codzienne użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: Nowoczesny, sportowo-elegancki styl AIKON.
Wykończenie: Kontrast piaskowanych i polerowanych powierzchni.
Idealny dla
Osób ceniących połączenie lekkości tytanu, wysokiej wodoszczelności i szwajcarskiej jakości.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Tytan |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Tytan |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















