Cena regularna:
2 299,00 zł
średnia ilość
Opis
Koperta: CARBONOX, średnica 45 mm
Szkiełko: mineralne
Wodoodporność: 200 metrów
Tarcza: zielona z technologią trytową, zapewniającą widoczność przez 25 lat
Pasek: gumowy, czarny
Funkcje dodatkowe: chronograf, datownik
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Rodzaj koperty | Plastik |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikon |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















