Cena regularna:
459,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Typ: Kwarcowy.
Model mechanizmu: Seiko Epson VD57.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, chronograf, datownik.
Precyzja: Wysoka dokładność czasu z minimalnymi odchyleniami.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 45 mm.
Grubość: Około 12 mm.
Odporność na wodę: Do 100 metrów (10 ATM).
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania i codzienne uderzenia.
Tarcza
Kolor: Niebieski.
Indeksy: Indeksy liniowe oraz cyfry arabskie.
Funkcje dodatkowe: Chronograf z wyraźnymi subtarczami oraz okienko datownika.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna.
Szerokość: Około 22 mm.
Zapięcie: Bezpieczne, z podwójnym zabezpieczeniem i regulacją dla idealnego dopasowania.
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskaźniki: Wskazówki i indeksy pokryte warstwą świecącą po wcześniejszym naświetleniu.
Tachymetr: Skala umieszczona na pierścieniu podkreślająca sportowy charakter.
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z solidnych materiałów gwarantujących długotrwałe i niezawodne użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: Sportowy design z eleganckimi akcentami.
Wykończenie: Polerowana stal zestawiona z dynamiczną, niebieską tarczą.
Idealny dla
Miłośników sportowego stylu i funkcjonalności.
Wymagających użytkowników ceniących solidne wykonanie i nowoczesny wygląd.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















