Cena regularna:
1 179,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Automatyczny
- Koperta: Stal nierdzewna, srebrna
- Średnica koperty: 38 mm
- Grubość koperty: 11 mm
- Szkiełko: Mineralne
- Tarcza: Srebrna
- Pasek: Czarny, skóra naturalna
- Szerokość paska: 20 mm
- Zapięcie: Sprzączka
- Wodoszczelność: 5 ATM
- Koronka: Zakręcana
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















