Cena regularna:
1 399,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Średnica: 38 mm
- Grubość: 9 mm
- Kształt: Okrągła
- Kolor: Różowe złoto
- Tarcza:
- Kolor: Różowe złoto
- Indeksy: Kryształy Swarovskiego
- Wskazówki: Luminescencyjne
- Funkcje dodatkowe: Datownik
- Szkło: Mineralne
- Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Różowe złoto
- Szerokość: 19 mm
- Zapięcie: Składane
- Maksymalny obwód nadgarstka: 190 mm
- Wodoszczelność: 10 ATM
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 19 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
| Kamienie | Swarovski |




Grawerowanie 















