Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Solarny
- Koperta: Stal nierdzewna, różowe złoto
- Średnica koperty: 40 mm
- Grubość koperty: 11 mm
- Tarcza: Niebieska
- Szkło: Mineralne
- Pasek: Niebieski, skóra wegańska
- Zapięcie: Klamra
- Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów)
- Funkcje dodatkowe: Datownik
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















