Cena regularna:
7 399,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Automatyczny
- Koperta: Stal nierdzewna, srebrna
- Średnica koperty: 44 mm
- Grubość koperty: 15 mm
- Tarcza: Biała
- Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne
- Pasek: Skóra naturalna, czarny
- Szerokość paska: 22 mm
- Zapięcie: Sprzączka
- Wodoszczelność: 10 ATM
- Funkcje dodatkowe: luminescencyjne wskazówki, przeszklony dekiel, datownik
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















