na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: kwarcowy
- Typ: analogowy, chronograf
- Funkcje: chronograf, datownik, tachymetr, tryb 24-godzinny, godzina, minuty, sekundy
- Koperta: stal nierdzewna
- Średnica koperty: 40 mm
- Grubość koperty: ok. 9 mm
- Kształt koperty: okrągła
- Kolor koperty: stalowy / złoty
- Koronka: zakręcana
- Szkiełko: mineralne
- Tarcza: biała
- Materiał tarczy: metal
- Wskazówki / indeksy: luminescencyjne
- Bezel: stały, stal nierdzewna
- Skala: tachymetr
- Bransoleta: stal nierdzewna
- Kolor bransolety: stalowy / złoty
- Szerokość bransolety: 20 mm
- Zapięcie: składane z zabezpieczeniem
- Wodoszczelność: 20 ATM
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















