na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Marka
Hugo Boss
Symbol
1513952
Kolor paska/bransolety
Zielony
Kolor koperty
Szary
Kolor tarczy
Szary
Kształt tarczy
Okrągły
Mechanizm
Kwarcowy
Pasek/bransoleta
Silikon/guma
Rodzaj tarczy
Wskazówkowa
Klasa wodoszczelności
WR50
Szkło
Mineralne
Funkcje
Antyalergiczna powłoka, mineralne szkło, datownik, chronograf, stal nierdzewna
Wodoszczelność 50M
Płeć
Męskie
Szerokość koperty
44 mm
Grubość koperty
12 mm
Szerokość paska/bransolety
22 mm
Obwód maksymalny
210 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Silikon |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















