Cena regularna:
799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Hugo Boss
- Płeć: Męski
- Model: 1513510
- Ruch: Kwarcowy
- Obudowa:
- Rozmiar obudowy: 44mm (według The Watch Corp) / 43mm (według Watches of America)
- Materiał obudowy: Stal nierdzewna
- Grubość obudowy: 10 mm
- Pasek: Stal nierdzewna
- Sposób zapięcia: Klamerka
- Wodoodporność: 5 ATM (zalecane sprawdzenie instrukcji obsługi)
- Funkcje: Chronograf, datownik
- Cyferblat: Niebieski
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | RAFALE |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |




Grawerowanie 















