Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Model: HB 1513340
- Gwarancja: 2 lata
- Koperta: Złoto PVD/Stal nierdzewna
- Bransoleta: Złoto PVD/Stal nierdzewna
- Szerokość koperty: 44mm
- Zapięcie: Deployment clasp
- Mechanizm: Kwarcowy
- Płeć: Męski
- Zawartość zestawu: Zegarek HB, instrukcja/książeczka gwarancyjna, tag, plomby, pudełko i pokrowiec na pudełko
- Odporność na wodę: 10 ATM (Wodoodporny do 100 metrów)
- Funkcje: Chronograf, datownik
- Tarcza: Ciemnoniebieska
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | IKON |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
| Funkcje bezela | Dwukierunkowy |




Grawerowanie 















