Cena regularna:
1 000,00 zł
średnia ilość
Opis
- Model: HB 1513848
- Gwarancja: 2 lata
- Koperta: Ze złota nierdzewnej stali
- Pasek: Złoty PVD/Stal nierdzewna
- Szerokość koperty: 44 mm
- Grubość koperty: 11,5 mm
- Zapięcie: Klamerka z mechanizmem Push Button Deployment
- Mechanizm: Kwarcowy
- Płeć: Męski
- Zawartość zestawu: Zegarek HB, instrukcja/książeczka gwarancyjna, metka, pieczęcie, pudełko i okładka pudełka
- Odporność na wodę: 10 ATM, co oznacza odporność na wodę przy pływaniu, ale nie do nurkowania
- Materiał koperty: Pozłacana na złoto stal nierdzewna
- Materiał szkiełka: Mineralne
- Kolor tarczy: Czarny
- Materiał paska: Pozłacana na złoto stal nierdzewna
- Szerokość paska: 22 mm
- Typ koronki: Śrubowana koronka
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















