Cena regularna:
1 000,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: BOSS
- Model: Hero 1513758
- Mechanizm: Kwarcowy, zasilany baterią
- Materiał koperty: Platerowana stali nierdzewnej
- Kolor koperty: Niebieski, wykonanie z ION PVD
- Średnica koperty: 44 mm
- Grubość koperty: 12 mm
- Waga: 148 g
- Tarcza: Koloru niebieskiego z chronografem
- Szkło: Mineralne, odporne na zarysowania
- Funkcje: Chronograf, tachymetr, data, małe sekundy, 30-minutowy licznik, 24-godzinny licznik
- Wodoszczelność: 5 ATM (odporność na wodę przy prysznicu)
- Pasek/Bransoleta: Metalowa w kolorze niebieskim, z ION PVD
- Zapięcie: Push-button Deployment (z zatrzaskiem)
- Gwarancja: 2 lata
- Dodatkowe informacje: Zegarek dostarczany jest w oficjalnym pudełku BOSS z instrukcją i gwarancją
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | HERO |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Wyposażenie | Bransoleta |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | HARDLEX |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















