Cena regularna:
799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: BOSS
- Model: Velocity
- Numer modelu: 1513720
- Rodzaj: Analogowy
- Głębokość koperty: Około 11.00mm
- Materiał koperty: Pokryta czarna powłoka, ze stali nierdzewnej
- Kształt koperty: Okrągły
- Szerokość koperty: Około 44.00mm
- Funkcja chronografu: Tak
- Typ zapięcia: Pasek z klamrą
- Kolor tarczy: Czarny
- Wyświetlanie wielu stref czasowych: Nie
- Płeć: Męski
- Szkło: Mineralne
- Indeksy: Baton (Pałeczki)
- Nazwa modelu: Velocity
- Źródło ruchu: Szwajcarskie
- Ruch: Kwarcowy
- Kolor paska: Czarny
- Typ paska: Gumowy (Silikonowy)
- Wodoodporność: 50 metrów
- Waga: 84.00g
- Kod kreskowy: 7613272354783
- Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | HARDLEX |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikon |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















