na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal nierdzewna, kolor srebrny, ozdobiona kryształkami
Średnica koperty: 36 mm
Grubość koperty: 9 mm
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Tarcza: Srebrna, ozdobiona kryształkami
Indeksy: Liniowe, eleganckie
Bransoleta: Stal nierdzewna, srebrna, szerokość 18 mm
Zapięcie: Zatrzaskowe (fold-over clasp)
Wodoszczelność: 3 ATM (30 metrów)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















