Cena regularna:
729,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: stal szlachetna w kolorze złotym
Tarcza: złota, zdobiona cyrkoniami, z datownikiem wskazującym dzień miesiąca i tygodnia oraz wskaźnikiem 24-godzinnym.
Szkło: mineralne
Bransoleta: stal szlachetna w kolorze złotym, zdobiona cyrkoniami
Wodoszczelność: 5 ATM
Funkcje dodatkowe: datownik (dzień miesiąca i tygodnia), wskaźnik 24-godzinny.
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















