Cena regularna:
889,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Koperta ze stali nierdzewnej, powłoka w kolorze różowego złota/biała, polerowana
Pasek silikonowy w kolorze białym, zapinany na sprzączkę
Mechanizm kwarcowy, zasilany baterią
Wyświetlanie dni tygodnia, wyświetlanie daty, wyświetlanie 24-godzinne
Wodoodporność do 50 metrów
Kolor tarczy biały
Szerokość koperty ok. 39 mm
Grubość koperty ok. 10 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Biały |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















