na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Mechanizm: Miyota Citizen (Made in Japan).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Precyzja: Stabilna i dokładna praca mechanizmu kwarcowego.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna z powłoką IPS w kolorze różowego złota.
Kształt: Okrągła.
Wymiary koperty: 30 x 58,5 x 9,5 mm.
Odporność na wodę: 3 ATM (30 metrów) – odporność na zachlapania.
Szkiełko: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Różowe złoto.
Średnica tarczy: 26 mm.
Indeksy: Subtelne znaczniki (w zależności od wersji).
Oznaczenia: Czytelne wskazówki i logo producenta.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna z powłoką IPS.
Kolor: Różowe złoto.
Szerokość bransolety: 10 mm.
Maksymalny obwód: ok. 16,5 cm.
Zapięcie: Zatrzaskowe / z dodatkowym zabezpieczeniem (w zależności od wersji).
Dodatkowe cechy
Powłoka antyalergiczna: Tak (IPS).
Styl: Elegancki, biżuteryjny.
Wytrzymałość i trwałość
Wykonanie z trwałych materiałów, przeznaczone do codziennego użytkowania.
Design i estetyka
Wygląd: Klasyczna elegancja w odcieniu różowego złota.
Wykończenie: Gładka, estetyczna powłoka podkreślająca połysk.
Idealny dla
Kobiet ceniących eleganckie dodatki i minimalistyczny styl.
Na co dzień oraz jako prezent.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 10 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 30 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















