na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Producent mechanizmu: MIYOTA (Made in Japan).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Precyzja: Wysoka dokładność typowa dla mechanizmów kwarcowych.
Koperta
Kolor: Różowe złoto.
Powłoka: Antyalergiczna powłoka IPG/IPS o zwiększonej trwałości.
Szerokość koperty: 40 mm.
Grubość koperty: 8 mm.
Kształt: Okrągły.
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Granatowa.
Indeksy: Różowe złoto.
Rodzaj: Wskazówkowa.
Pasek
Materiał: Skóra naturalna.
Kolor: Granatowy.
Szerokość: 22/20 mm (przy kopercie / przy klamerce).
Maksymalny obwód: Około 20 cm.
Wodoszczelność
Klasa: WR30 (odporność na drobne zachlapania).
Dodatkowe funkcje
Antyalergiczna powłoka.
Powłoka IPG/IPS zwiększająca odporność na codzienne użytkowanie.
Design i estetyka
Wygląd: Klasyczna elegancja z biżuteryjnym akcentem różowego złota.
Kolorystyka: Granatowa tarcza i pasek + detale w różowym złocie.
Zestaw zawiera
Zegarek.
Pudełko prezentowe G.Rossi.
Gwarancja: 12 miesięcy.
Idealny dla
Kobiet szukających eleganckiego zegarka do pracy, na co dzień i na wyjścia.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















