na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm:
Typ: kwarcowy (na baterię).
Producent mechanizmu: Miyota (Japan).
Wskazania: godzina, minuta, sekunda.
Koperta:
Materiał: stal nierdzewna.
Kolor: złoty.
Powłoka: IPG/IPS (jonowe napylanie – podwyższona odporność na ścieranie).
Kształt: okrągła.
Szerokość koperty: 38 mm.
Grubość koperty: 7,5 mm.
Szkiełko:
Typ: mineralne.
Tarcza:
Kolor: złoty.
Rodzaj: analogowa (wskazówkowa).
Indeksy: złote.
Pasek:
Materiał: skóra naturalna.
Kolor: brązowy.
Szerokość przy kopercie: 18 mm.
Zapięcie: klasyczna sprzączka.
Maksymalny obwód nadgarstka: ok. 20 cm.
Wodoszczelność:
Klasa: WR30 / 3 ATM (odporność na zachlapania, deszcz; nie do pływania).
Dodatkowe informacje:
Typ: zegarek damski.
EAN: 5900148030882.
W zestawie: zegarek + pudełko producenta.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















