na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Producent mechanizmu: MIYOTA (Made in Japan).
Koperta
Materiał: Stal (wykończenie w kolorze różowego złota).
Powłoka: Antyalergiczna powłoka IPG o zwiększonej trwałości.
Kształt: Okrągły.
Szerokość koperty: 38 mm.
Grubość koperty: 7 mm.
Kolor koperty: Różowe złoto.
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne.
Tarcza
Typ: Wskazówkowa (analogowa).
Kolor: Biała.
Indeksy: Kryształki (biżuteryjne).
Kolor indeksów: Różowe złoto.
Pasek
Materiał: Skóra naturalna.
Kolor: Szary.
Szerokość paska: 14 mm.
Maksymalny obwód: ok. 18 cm.
Wodoszczelność
Klasa: WR30 (30 m).
Zestaw zawiera
Zegarek G. Rossi G.R10411A-3B4 (zg714h).
Pudełko prezentowe G. Rossi.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















