na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy (MIYOTA – Made in Japan).
Zasilanie: Bateria.
Funkcje podstawowe: Godzina, minuta, sekunda.
Funkcje dodatkowe: Rozbudowany datownik (dzień miesiąca i tygodnia), wskazanie 24-godzinne, czas drugiej strefy.
Koperta
Kształt: Okrągła.
Wykończenie: Powłoka IPS (antyalergiczna).
Kolor koperty: Czarny.
Wymiary koperty: 48 × 58 × 11 mm.
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Czarny.
Średnica tarczy: 40 mm.
Pasek
Materiał: Skóra.
Kolor: Czarny.
Szerokość paska: 24/22 mm.
Obwód nadgarstka: ok. 15,5–20,5 cm (min./max.).
Wodoszczelność
Klasa: WR30 (3 ATM) – odporność na zachlapania.
Dodatkowe funkcje
Powłoka antyalergiczna: Tak (IPS).
Czytelne wskazania: 24h + druga strefa czasu.
Wytrzymałość i trwałość
Szkło mineralne: Podstawowa ochrona przed zarysowaniami w codziennym użytkowaniu.
Powłoka IPS: Zwiększona odporność na ścieranie przy normalnym użytkowaniu.
Design i estetyka
Styl: Elegancki, nowoczesny.
Kolorystyka: Czarna tarcza, czarna koperta, czarny skórzany pasek.
Idealny dla
Osób szukających eleganckiego zegarka na co dzień.
Użytkowników, którzy cenią praktyczne funkcje (datownik, 24h, druga strefa).
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 48 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















