na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Producent mechanizmu: MIYOTA (Made in Japan).
Rodzaj wskazań: Analogowy (wskazówkowy).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda; rozbudowany datownik (dzień miesiąca i dzień tygodnia); wskazanie 24-godzinne.
Koperta
Kształt: Okrągła.
Kolor: Srebrny.
Powłoka: IPS (antyalergiczna, o podwyższonej trwałości).
Wymiary koperty: 56 × 58 × 14 mm.
Szkiełko
Typ: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Czarny.
Średnica tarczy: 44 mm.
Indeksy: Srebrne.
Pasek
Materiał: Skóra.
Kolor: Czarny (czarne przeszycia).
Szerokość: 26/24 mm.
Maksymalny obwód wewnętrzny: ok. 20 cm.
Zapięcie: Klasyczna sprzączka.
Wodoszczelność
Klasa: Brak wodoszczelności (kontakt z wodą niewskazany).
Informacje dodatkowe
Płeć: Męski.
Zestaw: Zegarek + pudełko prezentowe G. Rossi.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 56 - 60 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 57 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















