na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy, japoński.
Producent mechanizmu: MIYOTA (Citizen Japan).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, wskazania dodatkowych czasów (wielostrefowe), czas 24h, datownik (dzień miesiąca i dzień tygodnia).
Precyzja: Wysoka dokładność chodu typowa dla mechanizmów kwarcowych.
Koperta
Materiał: Stal z utwardzaną powłoką IPS/IPG (jonowe napylanie, podwyższona odporność na ścieranie), właściwości antyalergiczne.
Wymiary: 52 x 58 mm.
Grubość: ok. 12–13,6 mm.
Kolor: Czarny.
Wodoszczelność: 3 ATM / WR30 (odporność na drobne zachlapania).
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne, o podwyższonej odporności na zarysowania i przypadkowe uderzenia.
Tarcza
Kolor: Zielone moro.
Indeksy: Srebrne.
Średnica tarczy: ok. 45–46 mm.
Dodatkowe elementy: Subtarcze do wskazań dodatkowych czasów oraz okienka datownika.
Pasek
Materiał: Skóra naturalna.
Kolor: Zielone moro (przeszycie czarne).
Szerokość: 24/22 mm.
Obwód wewnętrzny: ok. 15,5–20,5 cm (ok. 175–230 mm).
Dodatkowe funkcje
Powłoka antyalergiczna: Tak (bezniklowa).
Podświetlenie: Fluorescencja na wskazówkach (i elementach czytelności).
Zestaw
W komplecie: Zegarek + pudełko (BOX).
Gwarancja: 12 miesięcy.
Kod / EAN: 5900148042533.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 51 - 55 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 52 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony kamuflaż |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony kamuflaż |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















