na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Mechanizm: Miyota Citizen Japan.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Tarcza: Analogowa.
Koperta
Materiał: Wysokogatunkowa stal.
Kolor koperty: Złoty.
Kształt: Okrągły.
Średnica: 38 mm.
Grubość: 7,7 mm.
Odporność na wodę: 3 ATM / WR30.
Powłoka: PLATING IPG/IPS o podwyższonej odporności na ścieranie.
Szkiełko
Typ: Mineralne.
Właściwości: Podwyższona odporność na zarysowania i przypadkowe uderzenia.
Tarcza
Kolor: Różowy.
Średnica tarczy: 35 mm.
Indeksy: Złote, z rzymską cyfrą XII.
Wskazówki: Złote.
Styl: Klasyczny i elegancki.
Pasek
Materiał: Skóra naturalna.
Kolor: Morelowy / brzoskwiniowy.
Szerokość: 16 mm.
Długość części z dziurkami: 125 mm.
Długość części ze sprzączką: 90 mm.
Zapięcie: Klasyczne sprzączkowe.
Dodatkowe funkcje
Antyalergiczny: Tak, nie zawiera niklu.
Oryginalność: Grawerowane informacje producenta na denku.
Przeznaczenie: Damski.
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniających trwałość oraz komfort codziennego użytkowania.
Design i estetyka
Wygląd: Delikatny, kobiecy design łączący klasykę z modnym wykończeniem.
Wykończenie: Złota koperta zestawiona z różową tarczą i morelowym paskiem.
Idealny dla
Kobiet ceniących eleganckie i subtelne dodatki.
Osób szukających lekkiego zegarka do codziennych oraz bardziej formalnych stylizacji.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Pomarańczowy |
| Materiał paska | Skróra |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















