na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Mechanizm: MIYOTA – Made in Japan.
Zasilanie: Bateria.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna.
Kolor: Złoty.
Powłoka: Antyalergiczna IPG o zwiększonej trwałości.
Wymiary koperty: 24 x 40 x 6,5 mm.
Tarcza
Rodzaj: Wskazówkowa.
Kształt: Okrągła.
Kolor: Różowy.
Średnica tarczy: 18 mm.
Indeksy: Złote.
Szkło
Rodzaj: Mineralne.
Pasek
Rodzaj: Skórzany.
Kolor: Różowy.
Szerokość paska: 8 mm.
Maksymalny obwód: ok. 21,5 cm.
Wodoszczelność
Klasa: WR30 (odporność na zachlapania).
Zestaw
Opakowanie: Pudełko prezentowe G. Rossi (BOX).
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 20 - 25 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 24 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowy |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















