na wyczerpaniu
Opis
to elegancki damski zegarek z precyzyjnym mechanizmem kwarcowym Miyota Citizen – Made in Japan, który gwarantuje niezawodne odmierzanie czasu. Stylowa, okrągła tarcza w odcieniu blue/violet w połączeniu z dopasowaną kopertą i bransoletą tworzy modną, przyciągającą wzrok kompozycję. Model został wykonany z trwałych materiałów i wyposażony w mineralne szkło, co zapewnia odporność na codzienne użytkowanie. To idealny dodatek zarówno do codziennych stylizacji, jak i eleganckich okazji, podkreślający kobiecy charakter.
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Producent mechanizmu: Miyota (Made in Japan).
Wskazania: Godzina, minuta, sekunda.
Koperta
Wymiary: 32 x 40,5 x 9,8 mm.
Kształt: Okrągła.
Wykończenie/powłoka: Antyalergiczna powłoka IPS o zwiększonej trwałości (bez niklu).
Szkiełko
Typ: Mineralne.
Tarcza
Średnica tarczy: 24 mm.
Kolor: Fioletowa (blue/violet).
Wskazówki: Różowe złoto.
Bransoleta
Rodzaj: Bransoleta.
Szerokość: 16/12 mm.
Kolor: Niebieski.
Maksymalny obwód wewnętrzny: ok. 18,5 cm.
Wodoszczelność
Klasa: 30 m (WR30) – odporność na zachlapania.
Kolorystyka
Koperta: Niebieska.
Bransoleta: Niebieska.
Tarcza: Fioletowa.
Wskazówki: Różowe złoto.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 12 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Fioletowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















