na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Producent mechanizmu: Miyota (japoński).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Koperta
Materiał: Metal.
Kolor: Różowe złoto (rosegold).
Kształt: Okrągła.
Wykończenie: Połysk.
Szkiełko
Typ: Mineralne.
Właściwości: Ochrona tarczy przed typowymi zarysowaniami użytkowymi.
Tarcza
Kolor: Różowe złoto (rosegold).
Indeksy: Liniowe/punktowe w kolorze koperty.
Wskazówki: Dopasowane kolorystycznie do indeksów.
Pasek
Materiał: Skóra (pasek skórzany).
Kolor: Różowy.
Zapięcie: Klasyczna sprzączka.
Wodoszczelność
Klasa: WR30 (3 ATM).
Zastosowanie: Odporność na zachlapania (np. deszcz, mycie rąk).
Dodatkowe informacje
Rodzaj: Zegarek analogowy.
Styl: Elegancki / biżuteryjny.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















