Cena regularna:
10 299,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm:
- Typ: Automatyczny
- Kaliber: FC-310 (bazuje na Sellita SW200)
- Rezerwa chodu: 38 godzin
- Liczba kamieni: 26
- Częstotliwość: 28,800 wibracji na godzinę
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Średnica: 41 mm
- Grubość: 12 mm
- Kształt: Okrągła
- Wodoodporność: 100 metrów (10 ATM)
-
Tarcza:
- Kolor: Niebieski
- Materiał: Mosiądz
- Wykończenie: Giloszowanie z motywem globu
- Indeksy: Aplikowane srebrne z białą luminescencyjną powłoką
- Wskaźniki: Godziny, minuty, sekundy
- Dodatkowe funkcje: Otwarte serce na godzinie 12
-
Pasek:
- Materiał: Stal nierdzewna z dodatkowymi paskami
- Kolor: Srebrny
- Zapięcie: Składane zapięcie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Mosiądz |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Zapięcie | Motylkowe |




Grawerowanie 















