Cena regularna:
889,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Tarcza: Jasna typu skeleton, ukazująca mechanizm, chroniona szkłem mineralnym
Pasek: Skórzany, brązowy, zapewniający komfort i elegancki wygląd
Mechanizm: Automatyczny, samonakręcający się dzięki ruchowi nadgarstka
Wodoszczelność: 5 ATM (50 metrów) - odporny na zachlapania
Funkcje dodatkowe: Mechanizm widoczny przez tarczę skeleton
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Kremowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















