na wyczerpaniu
Opis
Model jest napędzany mechanizmem kwarcowym Miyota M0S20 i jest wodoszczelny do 10 ATM (100 metrów). Wyposażony jest w bransoletę ze stali nierdzewnej z zapięciem typu double pusher dla wygody i bezpieczeństwa.
Kolekcja: Chrono Bike 2022
Mechanizm: Kwarcowy Miyota M0S20
Funkcje: Chronograf, datownik, wskazania 24-godzinne
Koperta:
Materiał: Stal nierdzewna
Średnica: 47 mm
Grubość: 12,4 mm
Kolor: Srebrny
Szkło: Mineralne
Tarcza: Szara z trójwymiarowym teksturowaniem; indeksy w kolorze srebrnym, luminescencyjne
Wskazówki: Szare (godziny, minuty) i czerwona (sekundy) z powłoką luminescencyjną
Pasek/Bransoleta:
Materiał: Stal nierdzewna
Kolor: Srebrny
Zapięcie: Podwójne zapięcie na przyciski (double pusher)
Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów)
Gwarancja: 2 lata
Dodatkowe informacje: Zegarek posiada czarny bezel z indeksami arabskimi oraz mineralne szkło chroniące tarczę
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 47 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















