na wyczerpaniu
Opis
Płeć: Damski
Styl: Modowy
Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
Średnica koperty: 36 mm
Grubość koperty: 10 mm
Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L
Kolor koperty: Srebrny (matowy i polerowany)
Kształt koperty: Okrągła
Materiał szkła: Mineralne (utwardzone)
Kolor tarczy: Turkusowy
Wskazówki i indeksy: Podświetlane
Bezel: Stały (nieruchomy)
Dekiel: Zakręcany, stal nierdzewna
Materiał paska/bransolety: Stal nierdzewna 316L
Kolor bransolety: Srebrny
Typ zapięcia: Zatrzaskowe
Wodoszczelność: 5 ATM (50 metrów; odporność na zachlapania i krótkotrwałe zanurzenia)
Funkcje: Wyświetlanie godzin, minut, sekund
Gwarancja: 2 lata
Maksymalny obwód nadgarstka: 185 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 19 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Turkusowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















