Cena regularna:
929,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek napędzany jest precyzyjnym mechanizmem kwarcowym, zapewniającym dokładne odmierzanie czasu. Mineralne szkło chroni tarczę przed zarysowaniami, a wodoodporność do 10 ATM sprawia, że model ten jest odporny na kontakt z wodą, nawet podczas pływania. Zegarek wyposażony jest również w podświetlane wskazówki i indeksy, co ułatwia odczytywanie godziny w słabym świetle. Festina F20609/1 to idealne połączenie stylu i funkcjonalności, odpowiednie dla kobiet poszukujących wszechstronnego i stylowego dodatku na co dzień.
Średnica koperty: 38 mm
Grubość koperty: 12 mm
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Kolor koperty: Złoty
Kolor tarczy: Masa perłowa
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Mechanizm: Kwarcowy, zasilany baterią
Funkcje dodatkowe: Chronograf, datownik
Podświetlenie: Podświetlane wskazówki i indeksy
Wodoodporność: 10 ATM (odpowiednia do pływania, bez nurkowania)
Materiał bransolety: Stal nierdzewna
Kolor bransolety: Złoty
Zapięcie: Zatrzaskowe z przyciskiem
Styl: Elegancki, sportowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 19 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















