Cena regularna:
659,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: kwarcowy (bateria)
Materiał koperty: stal nierdzewna
Średnica koperty: 45 mm
Grubość koperty: 12,4 mm
Szkło: mineralne
Kolor tarczy: złoty
Funkcje: chronograf, datownik
Wodoodporność: 10 ATM (100 m) – odpowiedni do pływania
Bransoleta: stal nierdzewna, dwukolorowa (srebrno-złota)
Zapięcie: motylkowe
Dodatkowe cechy: podświetlane indeksy i wskazówki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















