na wyczerpaniu
Opis
Średnica koperty: 34 mm
Grubość koperty: 9 mm
Materiał koperty i bransolety: Stal nierdzewna
Kolor bransolety: Srebrny
Kolor tarczy: Biały
Szkiełko: Mineralne
Funkcje: Datownik
Styl: Elegancki, idealny zarówno do codziennych stylizacji, jak i bardziej formalnych okazji
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Mother of Pearl |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















