na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Nr pozycji producenta
F20357/3
Styl
Klasyczny
Waga przedmiotu
0,11
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
1S02, Miyota
Funkcje
Data, dzień, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
41 mm
Grubość koperty
10 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
10 ATM
Kolor obudowy
Srebro
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
utwardzone, szkło mineralne
Spód obudowy
skręcany, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Niebieski
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebro
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość paska
21 mm
Maks. obwód nadgarstka
200 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |
Grawerowanie 















