na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Retro
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 39 mm
Grubość koperty: 7 mm
Szkiełko: Mineralne
Dekiel: Pełny
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Tarcza: Srebrna
Bezel: Stały
Bransoleta: Stal nierdzewna
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data na godzinie 3
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |




Grawerowanie 















