na wyczerpaniu
Opis
Model ten wyposażony jest w mechanizm kwarcowy i funkcję chronografu, co pozwala na precyzyjne odmierzanie czasu. Zegarek oferuje również odporność na wodę do 50 metrów (5 ATM), co czyni go odpowiednim do codziennego użytku, w tym podczas lekkiego kontaktu z wodą, np. mycia rąk czy prysznica.
Dzięki swojemu uniwersalnemu i eleganckiemu wyglądowi, Festina F16820/Q jest idealnym wyborem zarówno na co dzień, jak i na bardziej formalne okazje.
Model: F16820/Q (Chronograph)
Mechanizm: Kwarcowy (bateria)
Koperta: Stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 44 mm
Grubość koperty: 11 mm
Szkło: Mineralne, odporne na zarysowania
Tarcza: Biała
Bransoleta: Stal nierdzewna, srebrna
Szerokość bransolety: 22 mm
Zapięcie: Zatrzaskowe (Double Pusher)
Wodoodporność: 50 metrów (5 ATM)
Funkcje:
Chronograf
Data
Godziny, minuty, sekundy
Styl: Sportowy, elegancki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















