Cena regularna:
539,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: kwarcowy (bateria)
Materiał koperty: stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 43.5 mm
Szkło: mineralne
Kolor tarczy: czarny
Funkcje: chronograf, datownik
Wodoodporność: 5 ATM (50 m) – odporność na przypadkowy kontakt z wodą
Pasek: bransoleta ze stali nierdzewnej
Szerokość paska: 22 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















