na wyczerpaniu
Opis
Zegarek wyposażony jest w niebieski skórzany pasek, który doskonale komponuje się z kolorem tarczy, nadając całości spójny wygląd. Mechanizm kwarcowy zapewnia precyzyjne odmierzanie czasu, a mineralne szkiełko chroni tarczę przed uszkodzeniami. Wodoodporność na poziomie 5 ATM sprawia, że zegarek jest odporny na zachlapania i krótkotrwały kontakt z wodą, ale nie nadaje się do pływania.
Jest to doskonały wybór dla mężczyzn szukających klasycznego i stylowego zegarka na każdą okazję.
Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 39 mm
Grubość koperty: 7 mm
Kształt koperty: Okrągła
Szkiełko: Mineralne
Kolor tarczy: Niebieski
Bransoleta: Skórzana, kolor niebieski
Zapięcie: Klamra (pin buckle)
Wodoodporność: 5 ATM (odporność na zachlapania, deszcz)
Funkcje: Datownik, godziny, minuty
Rodzaj wyświetlacza: Analogowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | CLASSIC |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















