na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: kwarcowy.
- Koperta: stalowa, srebrna, okrągła, szerokość 40 mm, grubość 8 mm.
- Wodoszczelność: 50 m (5 ATM).
- Tarcza: biała, analogowa.
- Szkło: mineralne.
- Bransoleta: stalowa, srebrna, z zapięciem zatrzaskowym.
- Funkcje: datownik (dzień miesiąca).
- Styl: klasyczny, elegancki.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















