na wyczerpaniu
Opis
Model: 20668/4 (Timeless Chronograph)
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stal nierdzewna, srebrna
Średnica koperty: 44 mm
Szkło: Mineralne
Tarcza: Czarna
Bransoleta: Stal nierdzewna, srebrna
Funkcje: Chronograf, tachymetr, datownik (dzień miesiąca)
Wodoszczelność: 100 metrów (10 ATM) – odpowiedni do pływania
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















