na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Kwarcowy Miyota 2035
Materiał koperty: Stal nierdzewna pokryta złotą powłoką PVD
Średnica koperty: 36,8 mm
Grubość koperty: 9,2 mm
Tarcza: Zielona z cyfrą rzymską na godzinie 12 oraz prostymi indeksami
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Pasek: Stal nierdzewna w kolorze złotym, szerokość 18,8 mm, zapięcie typu deployant
Wodoodporność: 5 ATM (do 50 metrów), odpowiednia na zachlapania
Funkcje dodatkowe: Luminescencyjne wskazówki i indeksy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















