Cena regularna:
1 149,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Koperta ze stali nierdzewnej
- Czarna tarcza
- Wodoodporność do 50 metrów
- Pasek z czarnej skóry
- Japoński mechanizm automatyczny
- Szkło mineralne
- Średnica koperty: 43.00 mm
- Grubość koperty: 12.40 mm
- Waga: 70.20 g
- Gwarancja producenta: 2 lata.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | SKELETON |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















