Cena regularna:
739,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Emporio Armani
- Numer modelu: AR1779
- Typ mechanizmu: Dwuwskazówkowy
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Srebrny
- Średnica koperty: 32 mm
- Materiał paska/bransolety: Stal nierdzewna
- Kolor paska/bransolety: Srebrny
- Szerokość paska/bransolety: 14 mm
- Typ zapięcia: Motylkowe zapięcie bransolety
- Kolor tarczy: Różowy
- Wodoodporność: 5 ATM (odporny na niewielkie zachlapania, ale nie do użytku podczas pływania lub nurkowania)
- Typ szkła: Mineralne
- Obwód wewnętrzny: Około 175 +/- 5 mm
- Typ baterii: SR616
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















