Cena regularna:
1 424,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Numer Produktu Producenta: AR11446.
- Gwarancja: 2 lata gwarancji Emporio Armani.
- Kategoria: Zegarki.
- Marka: Emporio Armani.
- Indeksy: Batoniki.
- Wodoszczelność: 30 metrów.
- Materiał Paska: Stal nierdzewna & PVD Różowe Złoto.
- Odbiorca: Dla Niej.
- Mechanizm: Kwarcowy.
- Kolor Tarczy: Srebrny.
- Materiał Koperty: Stal nierdzewna & PVD Różowe Złoto.
- Średnica: 32mm.
- Kolekcje Marki: Gianni T-Bar.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | GIANNI T-BAR |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















