Cena regularna:
5 799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Grubość koperty: 14,5 mm
Materiał koperty: Stal nierdzewna z powłoką PVD (Physical Vapor Deposition) w kolorze szarym
Tarcza: Szara
Szkiełko: Szkło szafirowe
Funkcje: Day-date (pokazuje dzień miesiąca i tygodnia)
Mechanizm: Automatyczny
Kaliber mechanizmu: Kaliber 88 (SW220-1)
Wodoszczelność: Do 200 metrów (20 ATM)
Pasek: Gumowy, czarny
Zapięcie: Sprzączka
Specjalne cechy: Koronka i przyciski z podwójnym uszczelnieniem O-ring, luminescencyjne wskazówki i indeksy, koronka i przyciski śrubowane
Waga: 125 g
Edycja limitowana: Tak, dostępność limitowana
Dodatkowe akcesoria: Specjalne etui podróżne z logo Edox oraz dodatkowy pasek
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















