Cena regularna:
2 599,00 zł
średnia ilość
Opis
Zegarek Edox 57004-3-NIN Les Bémonts to nowoczesny i elegancki damski zegarek, który łączy w sobie subtelną estetykę z wysoką jakością wykonania. Jego design charakteryzuje się prostotą i minimalizmem, a jednocześnie oferuje funkcjonalność i wygodę noszenia. Jest to wyjątkowy dodatek dla kobiet ceniących ponadczasową elegancję oraz szwajcarską precyzję i jakość. Dzięki swojej uniwersalności, zegarek ten doskonale komponuje się zarówno z codziennymi, jak i bardziej formalnymi strojami, będąc wyrafinowanym akcentem każdej stylizacji.
Mechanizm: Kwarcowy, kaliber Ronda
Funkcje: Datownik
Wodoszczelność: 3 ATM (odporny na zachlapania)
Gwarancja: 2 lata
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Pasek: Metalowy
Szkło: Szafirowe
Kolor tarczy: Czarny
Wysokość obudowy: 6,1 mm
Rozstaw uszu: 19 mm
Waga: 70g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 30 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















